KONST / Litografier / Färglitografi 15643160
nr 1564 3160
Peter Matthews
(f. 1978), England
Peter Jeffrey Matthew (f. 1942), England. Signerad, numrerad 66/85, daterad 73. Färglitografi, bildmått: 70x49 cm, yttermått inklusive ram: 103x72 cm
Peter Matthews, bildkonstnär född 1978.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 18 september 2023
kl 18:27:49
100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr